Kokosový dezert s čokoládovými vločkami

Kokosový dezert s čokoládovými vločkami

Cena:
11.90 €

Veľmi obľúbený produkt Kokosový dezert s čokoládovými vločkami s osvedčenou značkou FIT - tento artikel je v tento okamih po zlacnenie za 11.90 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Značka: 
SKU: 33607
Do obchodu

Popis

V akcii je Kokosový dezert s čokoládovými vločkami originálne od labelu FIT - tento artikel je v tento okamih výhodne za 11.90 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Urobte si radosť.

Instantná proteínová zmes bez lepku na prípravu dezertu bez varenia.
Výrobok s vysokým obsahom bielkovín, s cukrom a sladidlom, s minerálmi, ktorý môže byť súčasťou diéty na regulovanie telesnej hmotnosti.
Zloženie:  Mliečne bielkoviny (emulgátor: lecitíny), čokoládové vločky 9 % (sacharóza, kakaová pasta a kakaové maslo, emulgátor: sójový lecitín, povlaková látka: šelak, prírodná vanilková aróma), nízkotučný jogurt v prášku, modifikovaný škrob, strúhaný kokos 2 %, zahusťovadlá (karagénany a xantánová guma), jedlá soľ, arómy, protihrudkovacia látka (uhličitan horečnatý a draselný), sladidlo: sukralóza.
Informácie pre alergikov: Výrobok obsahuje mlieko a sóju.
Upozornenie: Nepoužívať ako jediný zdroj potravy. Nevyhnutnou súčasťou výživy spotrebiteľa majú byť aj bežné pokrmy a potraviny, rovnako ako zdravý životný štýl. Počas užívania výrobku dodržujte dostatočný príjem tekutín (min. 1,5 l/deň) a riaďte sa odporúčaním odborníka so skúsenosťami v oblasti výživy ľudí.
Skladovanie: Skladujte v tme a suchu pri teplote 15 – 22 °C, chráňte pred priamym slnečným žiarením.
Krajina pôvodu: Francúzsko

Parametry produktu

  • Príchuť - Sladké príchute
  • Alergény - Bez lepku

 

Pozrite si všetky produkty značky
Kokosový dezert s čokoládovými vločkami

Kokosový dezert s čokoládovými vločkami

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky