Dezert s čokoládovo-karamelovou príchuťou s čokoládovými vločkami

Dezert s čokoládovo-karamelovou príchuťou s čokoládovými vločkami

Cena:
14.90 €

V zľave je Dezert s čokoládovo-karamelovou príchuťou s čokoládovými vločkami s preslávenou značkou FIT - tento tovar si môžete nechať doručiť s extra zľavou za 14.90 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

Značka: 
SKU: 33606
Do obchodu

Popis

Veľmi obľúbený produkt Dezert s čokoládovo-karamelovou príchuťou s čokoládovými vločkami od obľúbenej značky FIT - tento produkt máte na dosah ruky v neopakovateľnej akcii za 14.90 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

Instantná proteínová zmes bez lepku na prípravu dezertu bez varenia.
Výrobok s vysokým obsahom bielkovín a vlákniny, s cukrom a sladidlom, s minerálmi, ktorý môže byť súčasťou diéty na regulovanie telesnej hmotnosti.
Zloženie: Mliečne bielkoviny (emulgátor: lecitíny), nízkotučné kakao v prášku 13,7 %, čokoládové vločky 8 % (sacharóza, kakaová pasta a kakaové maslo, emulgátor: sójový lecitín, povlaková látka: šelak, prírodná vanilková aróma), arómy (obsahujú mlieko), zahusťovadlá (karagénany a xantánová guma), jedlá soľ, protihrudkovacia látka (uhličitan horečnatý a draselný), sladidlo: sukralóza.
Informácie pre alergikov: Výrobok obsahuje mlieko a sóju.
Upozornenie: Nepoužívať ako jediný zdroj potravy. Nevyhnutnou súčasťou výživy spotrebiteľa majú byť aj bežné pokrmy a potraviny, rovnako ako zdravý životný štýl. Počas užívania výrobku dodržujte dostatočný príjem tekutín (min. 1,5 l/deň) a riaďte sa odporúčaním odborníka so skúsenosťami v oblasti výživy ľudí.
Skladovanie: Skladujte v tme a suchu pri teplote 15 – 22 °C, chráňte pred priamym slnečným žiarením.
Krajina pôvodu: Francúzsko

Parametry produktu

  • Príchuť - Sladké príchute
  • Alergény - Bez lepku

 

Pozrite si všetky produkty značky
Dezert s čokoládovo-karamelovou príchuťou s čokoládovými vločkami

Dezert s čokoládovo-karamelovou príchuťou s čokoládovými vločkami

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky