4-týždňový balíček proteínových nápojov (140 porcií) + šejker ZADARMO

4-týždňový balíček proteínových nápojov (140 porcií) + šejker ZADARMO

Cena:
179.0 €

No a toto chcete: 4-týždňový balíček proteínových nápojov (140 porcií) + šejker ZADARMO od kvalitnej značky - tento produkt máte po jednoduchej objednávke pri práve prebiehajúcej akcii za 179.0 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Kategória: 
Značka: 
SKU: 2275
Do obchodu

Popis

Prvotriedný 4-týždňový balíček proteínových nápojov (140 porcií) + šejker ZADARMO originálne od labelu - tento tovar si môžete nechať poslať pri časovo obmedzenej akcii za 179.0 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Cenovo výhodný balíček 140 porcií proteínových nápojov s minimom sacharidov v 6 lahodných príchutiach. Ušetrite 1 054 Kč a zbavte sa nadváhy ľahko a rýchlo.
Cenovo výhodný balíček exkluzívnych proteínových nápojov v 7 lahodných príchutiach – vanilkovej, jahodovo-banánovej, orieškovo-čokoládovej, malinovo-ríbezľovej, marhuľovo-mangovej, banánovej a čokoládovej. 140 porcií hneď hotových nápojov v praktických baleniach na cesty či do práce aj vo väčších dózach na doma. 

Proteínové nápoje KetoDiet obsahujú viac ako 60 % kvalitných ideálne skombinovaných živočíšnych a rastlinných bielkovín, vďaka ktorým sú ľahko stráviteľné, ale spoľahlivo zasýtia. Zároveň vás potešia minimom sacharidov a žiadnymi pridanými cukrami. Navyše sú obohatené o potrebné vitamíny A, B, C, D a E a minerály vápnik, draslík či železo. Nechýba v nich ani vláknina, ktorá prispieva k normálnemu fungovaniu čriev. 

Zadarmo na vás v balíčku čaká užitočný šejker na ešte jednoduchšiu prípravu nápojov a prehľadná brožúra, ktorá vás podrobne prevedie celým diétnym plánom, ak ste sa rozhodli s KetoDiet schudnúť.

Pre koho je balíček vhodný?

Pre ženy aj mužov, ktorí chcú schudnúť s diétnym plánom KetoDiet, a vyhovuje im pohodlný „nápojový variant“, kedy si miesto jedál doprajete hneď hotové proteínové nápoje – hodí sa už od 1. kroku.
Pre všetkých, ktorí hľadajú rýchle, diétne a na bielkoviny bohaté raňajky alebo desiatu.
A pre všetkých „KetoDiéťákov“, ktorí chcú ušetriť.

Aké sú výhody balíčka?

Nájdete v ňom chuťovo vyladené proteínové nápoje s minimom sacharidov, ktoré môžete aj v diétnom pláne ľubovoľne striedať.
Ušetríte 1 054 Kč oproti nákupu samostatných balení.
Proteínové nápoje pripravíte raz-dva. Kedykoľvek a kdekoľvek. Stačí šejker, voda a nechať ich 5 minút odstáť.
Možno využiť aj ako 1. krok diétneho plánu INTENSE, ktorý sa hodí pri vysokej nadváhe.

Balenie obsahuje:

Spolu 140 porcií proteínových nápojov. 3 dózy s 35 porciami a 5 praktických balení so 7 jednotlivými porciami. Nechýba ani nenahraditeľný šejker a podrobná brožúra diétneho plánu.

1x Proteínový nápoj vanilka na 1 týždeň (35 porcií)
1x Proteínový nápoj marhuľa a mango na 1 týždeň (35 porcií)
1x Proteínový nápoj malina a čierne ríbezle na 1 týždeň (35 porcií)
1x Proteínový nápoj jahoda a banán (7 porcií)
1x Proteínový nápoj lieskový oriešok a čokoláda (7 porcií)
1x Proteínový nápoj marhuľa a mango (7 porcií)
1x Proteínový nápoj banán (7 porcií)
1x Proteínový nápoj čokoláda (7 porcií)
praktický šejker 0,5 l ZADARMO
brožúra k diétnemu plánu ZADARMO

Zloženie, alergény a výživové hodnoty nájdete v popisoch po rozkliknutí jednotlivých produktov KetoDiet, ktoré balíček obsahuje.

Vo výhodných balíčkoch nie je možná výmena produktu za produkt. Všetky produkty však možno objednať v e-shope aj samostatne. Zloženie balíčka sa môže meniť podľa aktuálnych skladových zásob. Ďakujeme za pochopenie.

Obsah vrecúška alebo 2 zarovnané odmerky zmesi nasypte do šejkra, prilejte 200 ml studenej vody a dôkladne pretrepte. Nechajte 5 minút odstáť.

Parametry produktu

  • Určené pre - pre mužov
  • Určené pre - pre ženy

 

Pozrite si všetky produkty značky
4-týždňový balíček proteínových nápojov (140 porcií) + šejker ZADARMO

4-týždňový balíček proteínových nápojov (140 porcií) + šejker ZADARMO

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky