3-týždňový balíček proteínových nápojov (105 porcií) + šejker ZADARMO

3-týždňový balíček proteínových nápojov (105 porcií) + šejker ZADARMO

Cena:
139.0 €

Radosť prinášajúci 3-týždňový balíček proteínových nápojov (105 porcií) + šejker ZADARMO čo nám dodáva - tento produkt máte na dosah ruky výhodne za 139.0 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Kategória: 
Značka: 
SKU: 2272
Do obchodu

Popis

Výnimočný tovar, 3-týždňový balíček proteínových nápojov (105 porcií) + šejker ZADARMO od popredného výrobcu - tento produkt máte po jednoduchej objednávke za takmer veľkoobchodnú cenu 139.0 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Cenovo výhodný balíček 105 porcií proteínových nápojov s minimom sacharidov v 6 lahodných príchutiach. Ušetrite 805 Kč a zbavte sa nadváhy ľahko a rýchlo.
Cenovo výhodný balíček exkluzívnych proteínových nápojov v 6 lahodných príchutiach – vanilkovej, jahodovo-banánovej, orieškovo-čokoládovej, malinovo-ríbezľovej, marhuľovo-mangovej a čokoládovej. 105 porcií hneď hotových nápojov v praktických baleniach na cesty či do práce aj vo väčších dózach na doma. 

Proteínové nápoje KetoDiet obsahujú viac ako 60 % kvalitných ideálne skombinovaných živočíšnych a rastlinných bielkovín, vďaka ktorým sú ľahko stráviteľné, ale spoľahlivo zasýtia. Zároveň vás potešia minimom sacharidov a žiadnymi pridanými cukrami. Navyše sú obohatené o potrebné vitamíny A, B, C, D a E a minerály vápnik, draslík či železo. Nechýba v nich ani vláknina, ktorá prispieva k normálnemu fungovaniu čriev. 

Zadarmo na vás v balíčku čaká užitočný šejker na ešte jednoduchšiu prípravu nápojov a prehľadná brožúra, ktorá vás podrobne prevedie celým diétnym plánom, ak ste sa rozhodli s KetoDiet schudnúť.

Pre koho je balíček vhodný?

Pre ženy aj mužov, ktorí chcú schudnúť s diétnym plánom KetoDiet, a vyhovuje im pohodlný „nápojový variant“, kedy si miesto jedál doprajete hneď hotové proteínové nápoje – hodia sa už od 1. kroku.
Pre všetkých, ktorí hľadajú rýchle, diétne a na bielkoviny bohaté raňajky alebo desiatu.
A pre všetkých „KetoDiéťákov“, ktorí chcú ušetriť.

Aké sú výhody balíčka?

Nájdete v ňom chuťovo vyladené proteínové nápoje s minimom sacharidov, ktoré môžete aj v diétnom pláne ľubovoľne striedať.
Ušetríte 805 Kč oproti nákupu samostatných balení.
Proteínové nápoje pripravíte raz-dva. Kedykoľvek a kdekoľvek. Stačí šejker, voda a nechať ich 5 minút odstáť.
Možno využiť aj ako 1. krok diétneho plánu MEDIUM, ktorý sa hodí pri strednej nadváhe.

Balenie obsahuje:

Spolu 105 porcií proteínových nápojov. 2 dózy s 35 porciami a 5 praktických balení so 7 jednotlivými porciami. Nechýba ani nenahraditeľný šejker a podrobná brožúra diétneho plánu.

1x Proteínový nápoj jahoda a banán na 1 týždeň (35 porcií)
1x Proteínový nápoj lieskový oriešok a čokoláda na 1 týždeň (35 porcií)
1x Proteínový nápoj vanilka (7 porcií)
1x Proteínový nápoj malina a čierne ríbezle (7 porcií)
1x Proteínový nápoj marhuľa a mango (7 porcií)
1x Proteínový nápoj jahoda a banán (7 porcií)
1x Proteínový nápoj čokoláda (7 porcií)
praktický šejker 0,5 l ZADARMO
brožúra k diétnemu plánu ZADARMO

Zloženie, alergény a výživové hodnoty nájdete v popisoch po rozkliknutí jednotlivých produktov KetoDiet, ktoré balíček obsahuje.

Vo výhodných balíčkoch nie je možná výmena produktu za produkt. Všetky produkty však možno objednať v e-shope aj samostatne. Zloženie balíčka sa môže meniť podľa aktuálnych skladových zásob. Ďakujeme za pochopenie.

Obsah vrecúška alebo 2 zarovnané odmerky zmesi nasypte do šejkra, prilejte 200 ml studenej vody a dôkladne pretrepte. Nechajte 5 minút odstáť.

Parametry produktu

  • Určené pre - pre mužov
  • Určené pre - pre ženy

 

Pozrite si všetky produkty značky
3-týždňový balíček proteínových nápojov (105 porcií) + šejker ZADARMO

3-týždňový balíček proteínových nápojov (105 porcií) + šejker ZADARMO

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky